پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
پـربحث تریـن ها
پـربازديدترین ها

۲۱:۳۷:۱۳ - پنج شنبه ۲ دی ۱۳۹۵
پرينت داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدرس:
جریان سازی های امروزه شبیه جریانات دولت دهه هفتاد است
  به گزارش کانون خبرنگاری بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ کارگاه جریان شناسی سیاسی با حضور محمدرضا مدرس، به همت بسیج دانشجویی پایگاه دانشکده توان بخشی برگزار شد.   محمدرضا مدرس در این کارگاه، با اشاره به اینکه در جریانات سیاسی امروزه بحث نفوذ خطرناک تر و مورد توجه تر از بحث فتنه است، […]

 

به گزارش کانون خبرنگاری بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ کارگاه جریان شناسی سیاسی با حضور محمدرضا مدرس، به همت بسیج دانشجویی پایگاه دانشکده توان بخشی برگزار شد.

 

محمدرضا مدرس در این کارگاه، با اشاره به اینکه در جریانات سیاسی امروزه بحث نفوذ خطرناک تر و مورد توجه تر از بحث فتنه است، گفت: دلیل اصلی نامحسوس بودن نفوذ در بین مردم و قشر دانشجو، این است که آن ها را نسبت به برخی شعائر بی تفاوت کرده اند تا در جریانات بعدی نیز واکنش مناسب نشان ندهند.

 

وی افزود: بسیجی مومن امروزه باید انقلابی و به تعبیر رهبری عمار گونه باشد؛ همانطور که شهید بهشتی مطرح می کند، دانشجو موذن جامعه است و اگر خواب بماند نماز جامعه قضا می شود.

 

مدرس بیات کرد: جریان سازی های امروزه شبیه جریانات دولت دهه هفتاد است که بعدها مشخص شد خط آن ها چه بوده است.

 

وی بیان اینکه باید کار فرهنگی بستر سازی شود، مطرح کرد: بستر این کار ابتدا خودسازی، سپس جامعه سازی است و برای خود سازی بهتر است به فرمایشات رهبر درمورد جوان مومن انقلابی رجوع و توجه شود.

پیوندهاارسال