پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
پـربحث تریـن ها
پـربازديدترین ها

۱۱:۲۲:۱۰ - دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
پرينت داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعضای بسیج دانشجویی دیدار کرد.
دکتر بهادر،ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز ،با اعضای بسیج دیدار کرد.

به گزارش کانون خبر بسیج دانشجویی علوم پزشکی شیراز،دکتر بهادر،رئیس دانشگاه ،با اعضای بسیج دیدار کرد.
ما پشت دولت هستیم.
فرمانده بسیج علوم پزشکی در ابتدا،تفاوت نقد های  تشکل بسیج از مدیران و مسئولان دانشگاه، با سایرتشکل هارا ارائه ی راه حل های پیشنهادی جهت بهبود عملکرد و کمک به آنها دانست و افزود:ما تشکلی پشت دولت هستیم و آماده ایم تا درصورت نیاز به آن کمک کنیم.
حسین رحیمی،فعالیت های کانون های مختلف بسیج،از جمله کانون علمی، فرهنگی ،تعلیم و تربیت،جهادی و قرآن و عترت را برشمرد.
بسیج قصد موازنه کاری با سایر گروها را ندارد.
در ادامه آذربان،مسئول کانون جهادی،تعدادی از فعالیت های این کانون را از جمله اردوهای جهادی درون و برون شهری، کمک به افراد بی بضاعت ،طرح جمع آوری کتاب و پیاده روی اربعین را نام برد.
وی در ادامه به این مساله  اشاره کرد که بسیج قصد موازی کاری با سایر گروه ها راندارد.
تشکل های دانشجویی کمک میکنند که با عضویت درآن ها مسیر پیشرفت هموارتر شود.
جانشین خواهر علوم پزشکی،سخن خود را با ذکر اینکه وظیفه ما به عنوان دانشجو نخست این است که اولویت خود را درس و کسب علم قرار دهیم آغاز کرد و ادامه داد:که تشکل های دانشجویی کمک میکنند که با عضویت درآن ها مسیر پیشرفت هموار تر شود.
زینب هاشمی ،تعدادی از فعالیت های خواهران در حوزه بسیج را برشمرد و گفت:ما برای تربیت یک نیروی علوم پزشکی کارامد در تمامی ابعاد، برنامه های مختلفی را تهیه کرده ایم.
اصلاح و تصویب قوانین مرتبط با بارداری دانشجویان زن متهد
فائزه مرزوقی،مسئول پایگاه دندان پزشکی،برخی از مطالبات در زمینه زنان ،از جمله نیاز به ایجاد قانون مدون برای اصلاح فضای غیر حرفه ای و غیر علمی درمانی وحیطه ی پیگیری جدی قانون انطباق و استفاده از فکر و ایده ی دانشجویان فعال علمی فرهنگی در تصمیم گیری های مربوط به امور دختران را ذکر کرد.
آرمین گرجیان ،مسئول کانون دفاع مقدس،با ذکر اینکه علی رغم اینکه تشکل های مختلف در زمینه های فرهنگی گوناگون ،باری را از دوش دانشگاه برداشته اند، از حمایت کافی برخوردار نیستند، سخن خود را آغاز کرد و در ادامه خواستار همراهی دانشگاه با این تشکل ها شد.
 
هدف از ایجاد قرارگاه شهید زین الدین ایجاد دغدغه مندی در بین دانشجویان است.
جانشین برادر بسیج دانشجویی از ایجاد قرارگاه سلامت شهید زین الدین خبر داد و هدف آن را ایجاد دغدغه مندی در بین دانشجویان و مطالبه ی تخصصی از مسئولیت دانست .
وحید طیبی با بیان اهمیت برگزاری نمایشگاه اسوه ماندگار خواستار همکاری جهت برگزاری مجدد آن شد.
 
باید تقویم های دانشگاهی ایجاد کنیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در آغاز در ارتباط با اصلاح مسائل ضدفرهنگی خواستار راهکار های ممکن  شد و باذکر اهمیت اولویت  بندی کارها و مسائل ، تعیین تقویم های دانشگاهی را توصیه کرد.
دکتربهادر،ضمن اینکه مهمترین اصل هر دانشگاه را استقلال آن دانست و تاکید کرد:اگر علم خوبی داشته باشیم،توانا هستیم..
 
وی در آخر باگفتن اینکه ایران کشوریست که توانایی ساخت تمدن دارد ،حل مشکلات را وظیفه ما دانست و گفت:ما باید علم کسب کنیم و تمدنمان را بسازیم.
پایان خبر/

پیوندهاارسال