پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
پـربحث تریـن ها
پـربازديدترین ها

۲۱:۳۱:۳۹ - سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
پرينت داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شیراز پای درد و دل دانشجویان :
گوشه ای از صحبت های نماینده بسیج دانشجویی در دیدار با امام جمعه شیراز / بسیج دانشجویی با تشکیل هسته های مسأله محور در پی ایجاد کمیته های حل مسائل جامعه است.
نشست صمیمانه امام جمعه شیراز با نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه های شیراز روز یکشنبه ۱۷ آذرماه ، در سالن شهید مطهری دانشکده پزشکی برگزار شد.

 

به گزارش کانون خبرگزاری حوزه بسیج علوم پزشکی شیراز ، روز یکشنبه ۱۷ آذرماه به مناسبت روز دانشجو ، نشستی صمیمانه بین آیت الله دژکام ، امام جمعه و نماینده محترم ولی فقیه در استان فارس و نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه های شیراز در سالن شهید مطهری دانشکده پزشکی برگزار شد.

 

 

_ حسین رحیمی ، نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه های شیراز ، در دیدار با آیت الله دژاکام بیان کرد : بسیج دانشجویی با تشکیل هسته های مسأله محور در پی ایجاد کمیته های حل مسائل جامعه و نقش آفرینی است که هر دانشگاه بنا بر رشته های تخصصی خود، معضلات اجتماعی مربوطه را به صورت ریشه ای حل و فصل نماید.

 

 

_ وی در ادامه ضمن انتقاد از عملکرد نمایندگان شیراز در مجلس شورای اسلامی ، گفت: متاسفانه چهار سال از مجلس دهم میگذرد اما دریغ از یک رزومه و کارنامه مثبت از چهار نماینده شیراز که برای ارایه به دست داشته باشند. چهارسال گذشت و استان فقط شاهد سیاست زدگی و قوم گرایی بود.از اینکه با بی شرمی تمام، بار دیگر برای کاندیداتوری ثبت نام میکنند جای تعجب است.

_ نماینده بسیج دانشجویی در پایان افزود : برای همیشه کشور را از تفکر پوسیده لیبرالی خالی خواهیم کرد و به ۳۰ سال ظلم و خیانت این تفکر به امت شریف ایران خاتمه خواهیم داد و آسایش را به کشور بازخواهیم گرداند.

 

 

 

 


پیوندهاارسال