پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
ساعت : ۲۱:۳۱:۳۹
کد خبر: 3253

http://www.basijsums.ir/?p=3253

گوشه ای از صحبت های نماینده بسیج دانشجویی در دیدار با امام جمعه شیراز / بسیج دانشجویی با تشکیل هسته های مسأله محور در پی ایجاد کمیته های حل مسائل جامعه است.

 

به گزارش کانون خبرگزاری حوزه بسیج علوم پزشکی شیراز ، روز یکشنبه ۱۷ آذرماه به مناسبت روز دانشجو ، نشستی صمیمانه بین آیت الله دژکام ، امام جمعه و نماینده محترم ولی فقیه در استان فارس و نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه های شیراز در سالن شهید مطهری دانشکده پزشکی برگزار شد.

 

 

_ حسین رحیمی ، نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه های شیراز ، در دیدار با آیت الله دژاکام بیان کرد : بسیج دانشجویی با تشکیل هسته های مسأله محور در پی ایجاد کمیته های حل مسائل جامعه و نقش آفرینی است که هر دانشگاه بنا بر رشته های تخصصی خود، معضلات اجتماعی مربوطه را به صورت ریشه ای حل و فصل نماید.

 

 

_ وی در ادامه ضمن انتقاد از عملکرد نمایندگان شیراز در مجلس شورای اسلامی ، گفت: متاسفانه چهار سال از مجلس دهم میگذرد اما دریغ از یک رزومه و کارنامه مثبت از چهار نماینده شیراز که برای ارایه به دست داشته باشند. چهارسال گذشت و استان فقط شاهد سیاست زدگی و قوم گرایی بود.از اینکه با بی شرمی تمام، بار دیگر برای کاندیداتوری ثبت نام میکنند جای تعجب است.

_ نماینده بسیج دانشجویی در پایان افزود : برای همیشه کشور را از تفکر پوسیده لیبرالی خالی خواهیم کرد و به ۳۰ سال ظلم و خیانت این تفکر به امت شریف ایران خاتمه خواهیم داد و آسایش را به کشور بازخواهیم گرداند.