پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
پـربحث تریـن ها
پـربازديدترین ها

۱:۱۴:۰۴ - پنج شنبه ۷ آبان ۱۳۹۴
پرينت داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لااقل” زنده باد مخالف من” که یکی از شعار های اصلاحات خودتان است را در عمل اثبات کنید.
سخنرانان در دانشگاه موجب تفرقه در دانشجویان می شوند / امیر رضا مروج یکی از دانشجویان سئوال کننده از دکتر معین در مقابل ایشان گفت : من به دانشجویان توصیه ای عرض میکنم. برخی از سخنران ها در دانشگاه ها با ایراد سخنرانی هایی سعی در ان دارند تا میان دانشجویان اختلافاتی را ایجاد کنند.نکند […]

image
سخنرانان در دانشگاه موجب تفرقه در دانشجویان می شوند /

امیر رضا مروج یکی از دانشجویان سئوال کننده از دکتر معین در مقابل ایشان گفت : من به دانشجویان توصیه ای عرض میکنم. برخی از سخنران ها در دانشگاه ها با ایراد سخنرانی هایی سعی در ان دارند تا میان دانشجویان اختلافاتی را ایجاد کنند.نکند که خدای نکرده این اختلاف ها و تفرقه ها تضمین کننده ی جایگاه شما و امثالکم باشد.

وی در ادامه گفت : مردمی که شما از آن صحبت میکنید چه چیزی را در رای دادن به شما و امثال شما کم گذاشتند و برای این نظام چه نکردند وشما برای انها چه کردید؟

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت : اگر آن ۸ سال خفت بار و سیاه دولت احمدی نژاد نبود ظریف و تیم دولت بر سر چه چیزهایی می خواستند مذاکره کند.

در میان صحبت های مروج نیز دانشجویان با کف و هو کردن برنامه را به تشنج کشیدند و ایشان با توجه به این عملکردِ برخی تندروان در سالن، اضافه کرد : لااقل” زنده باد مخالف من” که یکی از شعار های اصلاحات خودتان است را در عمل اثبات کنید.

 1. sejafk   آبان ۷, ۱۳۹۴  

  مرگ بر آمریکا شعار نیست اعتقادماست
  احسنت بسیار عالی
  خدا خیرتون بده
  یاعلی ع

  • امیر رضا مروج   آبان ۸, ۱۳۹۴  

   احسنت به این بینش شما
   التماس دعا برادر.

 2. Hossein.S   آبان ۱۲, ۱۳۹۴  

  امیر جان مرگ برگ آمریکا یعنی مرگ بر وزارت امور خارجه‌ی آمریکا یا شامل وزارت بهداشت و بقیه سازمانهاش هم میشه؟اگر شامل همشون بشه به شرطی معنی پیدا میکنه که اساتید ما از ثمرات علمی و تکنولوژی آمریکا استفاده نکنند، یافته‌های علمی هر کشور دستاورد نظام اون کشوره دیگه، مگه نیست؟!! همه دعا میکنند خدایا شر آمریکا رو بهش برگردون، کی تا حالا گفته خیر و شرش رو به خودش برگردون؟ احسنت به بینش خودم، دعاتم میکنم 🙂

  • امیر رضا مروج   آبان ۱۳, ۱۳۹۴  

   رهبر انقلاب: بدانید شعار “مرگ بر آمریکا”ی ملت ایران دارای پشتوانه قوی و عقلانی است و معلوم است که مراد از این شعار، مرگ بر ملت آمریکا نیست/ این شعار یعنی مرگ بر سیاستهای آمریکا، مرگ بر استکبار؛ این دارای پشتوانه عقلانی است و قانون اساسی و تفکرات عقلانی ما به این ناطق است و این مسئله برای هر ملتی قابل فهم است.

پیوندهاارسال